Addmefast.com Nedir? Nasıl Kullanılır? Çalışma Sistemi Nedir?

main-1_miniHer gün binlerce kez sosial ağlarda surf yapıyoruz.Bazılarımız vaktini boşa harcayarak insanların paylaştıklarına bakıyor ya da internet üzerinde bir çok sitede surf yapıyor.Bazılarımız ise insanların sosial ağları bu kadar sık kullanmasını değerlendirerek bu işi paraya çeviriyor.

Ama iki tip insanlarında ortak yanı var.Her iki insan tipide sosial ağlarda çok izlenmek,çok beğeni toplamak ve de daha çok paylaşılmak istiyor.Bazılarımız bunu beceriyor yani insanlara kendini sevdirmeyi beceriyor  kısacası insanların dikkatini kendi üzerine çekmeyi beceriyor.

Bazılarımız ise bunu yapamıyor yada bunu yapmak için destek almaya ihtiyaç duyuyor.İşte bu yazımda seninle o destek hakkında bir site paylaşıcam. Bu sitenin ismi “Addmefast”.

Adındanda anlaşıldığı gibi sosial ağlarda beğeni,paylaşım,izlenme,abone,takipçi ve bunun gibi bir çok şeyi yapmak için kullanılıyor.Sitenin çalışma mekanizmi şu şekilde.Sen siteye giriş yaptıkdan sonra bir çok sosial ağ görüceksin. 
11110903042318
Bu sosial ağlara tıklayarak dünyanın her yerinden olan insanların paylaşımlarını izleyip,beğenip,yada paylaşarak yada birisinin kanalına abone olarak ve ya başka bir sürü yol ile puanları topluyucaksın ve bu puanlarda senin için para işlevi görerecek.

Bu puanları insanlara vererek onların senin isteklerini yerine getirmesini isteyeceksin.Bu sitenin her site gibi artıları ve eksileri var.

Artıları ise gerçekdende çok fazla kullanıcıya sahip olması (Buda demekdir ki, isteklerin çok hızlı yerine getiriliyor), bizim için bir çok sosial ağ seçeneği sunmasıdır (Resimdekiler sadece bir kaçı)  ve tamamen ücretsiz olmasıdır.

Eksi yanı ise çok tanınmasıdır.Bunun nasıl bir eksi olacağını sorarsan, şöyleki bu site çok tanındığı  ve geniş kullanıcı ağına sahip olduğu için tahmin ede bileceğiniz gibi bir çok site tarafından tanınıyor.

Yani sen bu işi abartırsan senin için hiç iyi olmayabilir.İstersen bir örnek verebilirim.Mesela bir Youtube kanalın var.Bir video paylaştın ve Addmefast kullanarak videonun izlenmesini istiyorsun.

Gün içinde bu durumu abartırsan yani  200-500-1000 gibi izlenme sayısı arttırırsan YouTube bunu yakalıyor.Eğer bu durumu abartarak gün boyu izlenme arttırırsan, örnek veriyorum günlük her videon için 2-3 bin izlenme yaparsan kanalın kapanır. Tabiki bu durum her site için geçerli değil.

Ben sadece YouTube üzerinden örnek verdim.Ama her şey gibi bunuda abartmamak lazım.Eğer sen bu siteyi sadece yardım amaçlı kullanıcaksan tahminim üzere söylediyim sayılara zaten ulaşmassın ve bu nedenle de senin için zararı olmaz.Ama eğer benim düçüncemi sorarsan  bence bu işi hem abartmaya hem de uzatmaya gerek yok.Bence bu siteyi sadece kısa bir süreliyine destek için kullanmalısın.Benim tavsiyem bu yönde.

Site Linki : Addmefast.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin