Burçlar 2017 – Tecrübe Dolu Burç Yorumları

Burçlar 2017 Burç Yorumları

Bu gün seninle burçlar, burçların özellikleri ve burçlar hakkında daha bir çok bilgi paylaşmaya karar verdim. Bizim günlük hareketlerimiz uzayda burçlar tarafından salaniyor, onların hareketlerine göre bizde hareket ediyoruz. Buda bence uzaydaki hayatın bir parçasıdı.

Tüm burçlar hakkında bilgi vereceğim. Tüm bilgiler tarafımca kapsamlı şekilde araştırmalar ve tecrübeler sonucu oluşmuştur. Geçelim tek tek burçları incelemeye.

 Yay  – Burçlar 2017

Bence çok hassaslar zaten Yay burcu olanlar rahatlıkla ne demek istediğimi anlayacaklar. Bu güne kadar tanıdığım Yay burcu insanları hep farklı kişiliğe sahip çok içe dönük, utangaç ve dobra kişiliğe sahip oldular. Tabii her burç gibi bu burcun da iyi ve kötü yönleri var.

Bir işi sonuna kadar devam ettiremiyorlar çabuk sıkılıyorlar bu biraz sinir bozucu bir şey olsa da böyle. Küçücük şeyler onu mutlu ede bilir yani küçücük şeylerle bile gönüllerini ala bilirsin.

Bu yıl yani 2017 de onu aşk beklediği belli sadece birazcık sabır ederek güzel günler görecek işinde, başarılı olacak. Tüm planları istediği gibi gideceğe benziyor eğer sende Yay burcuysan biraz gayret et her şey güzel olacak.

 Oğlak  – Burçlar 2017

Oğlak burçlu insanlar dışarıdan hep sert görünürler yani öyle görünmeyi tercih ederler diyelim. Ama içleri yumuşacık olur kimseyi kırmaya çalışmazlar kendileri kırılmadığı sürece. Çok çalışkan bir yapıya sahipler işten hiç bir zaman korkmazlar.

Yardım sever bir tipler vardır, her kesi düşünürler kendilerinden başka. Bu onların en kötü huyu yani her kes iyi olsun onlar olmasa da olur düşüncesindeler. Melek kalpli insanlardır gerçek anlamda.

 Kova  – Burçlar 2017

Kovalar birazcık karmakarışık insanlar yani karmakarışık derken şunu anlatmaya çalışıyorum mesela bir şeye şimdi sinirlenip yarın aynı şeye sinirlenmeye bilirler hatta gülüp geçe de bilirler.

Bu durum kendi şahsi araştırmalarıma göre onların psikolojisi ile alakadar çünkü her şeyi içe ata ata geriliyorlar ve gerilme nedeninden dolayı çabuk sinirleniyorlar ama sinirleri çabuk yatışır sonra melek gibi olurlar.

Kovalar hep bir şeylere rahatsız, isteksiz olurlar "Her kötülük beni bulur" diye düşünürler ama kesinlikle bu düşünce yanlış.

Tabi ki bunlar benim tecrübelerim sonucunda tespit ettiğim şeyler.

Burçlar 2017 Burç Yorumları Balık  – Burçlar 2017

Bu burç sahipleri çok iyiler aslında fakat cinleri gelmediği sürece başka bir insana dönüşürler çok kırıcı, itici oluyorlar. Lakin ikizlerden farklı olarak bu yılda bir falan olur.

Öyle olmadıkları taktirde çok mükemmel, ailelerini düşünen, mantıkla hareket eden düşünceli lider bir insan tipidirler. Bir lider arıyorsanız bu mutlak balıklardır. Dini görüşleri derindir hiç dinle alakadar olmayan birini görmedim ben.

Kitap düşkünü olurlar kendilerine ait kitapları vardır tarihi psikoloji kitaplara üstünlük verirler genelde. İçleri hep çiçek gibidir. Hayatları boyu hep çalışkanlıkla seçilirler ve başarılı olurlar. Zaten başarı demek hayatımızın çok büyük bir kısmıdır bunu sende biliyorsundur. Bu konuyla ilgili Başarılı ve Başarısız İnsanlar Arasındaki Altın Farklar başlıklı yazıma göz ata bilirsin. 90% balik burçlu insanlar güzel hareketleri ile beğeni toplarlar.

 Koç  – Burçlar 2017

Bu burca sahip insanlar hep lider olmak isterler ama tabii isteklerine herkesten zor ulaşırlar. Çünkü kibirli, aşırı öfkeli biri oldukları için gözleri genellikle liderlikten başka bir şey görmez ve doğru hareket edemezler. İyi yönleri de var tabii ki de.

İlk önce iyi bir dinleyici sırdaş olurlar ve sonuna kadar dinleyip güzel tavsiyeler verirler. Genellik le de tespitleri doğru çıkar. Bu burca sahip insanlarda da yüksek IQ tespit edilmiştir. İnsanlara defalarca şans veren burçlardan fakat kendi hayatını da güzelce yaşar ama çaktırmaz.

Bide Koç burcunu sinirlendiren en başlıca şey birilerinin onarın dedikodularını yapmaları ve bunu bana tecrübelerim gerçekten gösterdi. Tabii şimdi söyleyeceksin ki bu herkesi sinir eder ama bu burçta bunun dozu fazladır.

 Boğa  – Burçlar 2017

Boğalar gerçek bir boğa gibi olurlar yani sinirlenince gözleri hiç kimseyi görmez yakıp geçebilirler diyebilirim. Örnek veriyorum bir boğayla evlilik yapmak isteyenler sakin yapılı olsalar iyi olur. Boğa ihaneti asla affetmez ve intikamını kesinlikle en iyi şekilde alır.

O yüzden genelde sözünün geçeceği ve sözünü geçire bildiği insanları yanında tutar. Arkadaş çevresi diğerlerine göre daha az olur ama yeterince vardır. Çiçekleri, çiçek kokusunu fazla severler hatta düşkünü olurlar diyebilirim. Genellikle evlerinde mutlaka çiçek vardır.

 İkizler  – Burçlar 2017

"Ah ikizler ah senden ne kadar bahsetsem azdır" diyebileceğim bir burç. Çünkü ben ikizleri çöze bilenini pek fazla görmedim. İlk önce bunu diyebilirim ki genellikle ikizler onlara verilen kaderi değil kendi yazdıkları kaderi yaşamayı seçerler ve yaşarlar. Maceralı yeni işleri pek severler.

Bu nedenle de İkizler çoğu zaman boş kalmaz . Boşa zaman harcamaktan da nefret eder her saniyenin kıymetini iyi bilir İkizler. Kötü huyları da yeterince vardır. İlk önce değişik olurlar nasıl davranman gerektiğini bilemezsin.

Çabuk sıkıla biliyorlar. Bu arada kendilerini de fazla severler. Yani alçak dağları onlar yaratmış gibi diye bilirim. Lakin her zaman arkanda duracak bir dostlar.

Ama genellikle içlerinde gizli bir dünyanın olduğunu ve bunu her kesten sakladıklarını düşünürüm. Ona karşı agresif hall almadığın sürece oda sana karşı agresifleşmez. Sevdiği insanlarla gülmeyi sever İkizler ve aynı zamanda yalanı da hiç hazmedemezler. Sen sen ol asla onu kızdıracak şeyler yapma ve gerçek neyse onu söyle. Şimdi geçelim Yengeçlere.

 Yengeç  – Burçlar 2017

Yengeçler ailelerine bağlılığı ile seçilirler. Her kes böyledir diye düşüne bilirsin ama bunların ki hastalık  düzeyinde diye bilirim. Bazen kırıcı olabiliyorlar fakat çoğu insan gibi bunu isteyerek yapmıyorlar.

Sıradan günlerde çok sıcakkanlı olurlar. Kalplerine birini çok az alırlar fakat aldıklarını bırakmaları çok zordur. Kalplerine kazırlar diye bilirim. Kendi ailelerini de huzur içinde yaşatmaya çalışırlar ve hep çalışkan olurlar. İşten korkmazlar her şeyin altından kolayca kalkabileceklerine inanırlar.

İnatları tuttuğu zaman başka birine dönüşürler. Tatlı dilleri ile yılanı bile yuvasından çıkara bilirler diye bilirim. Size asla yapmam dediğiniz şeyleri kolayca yaptıra bilirler. Şimdi sıra Aslan burcunda.

 Aslan  – Burçlar 2017

Aslanlar her yerde kontrolü ele almaya çalışırlar. Nede olsa Aslan ya. Dediklerinin olmasını severler fakat olmadığında da fazla sinirlenmezler oldurmaya çalışırlar sadece. Her kese iyilik yapmaya çalışırlar ama genellikle onları çekemeyenler çok fazladır.

Çünkü aslanlar disiplinli bir hayat yaşamaya çalışırlar ve aile düzenlerini rahat kurarlar. Ailede sadık bir eş adayıdırlar. Birisi onları kızdırdığı zaman çok tehlikeli birine dönüşe bilir. Birilerine ikinci şansı çok zor verirler.

 Akrep  – Burçlar 2017

Eğer sizin de etrafınızda akrep varsa bilirsiniz Akrepler asla karşısındakini dinlemez sözünü kesip bir şeyleri ispat etmeye çalışırlar. Bu huyları onların yanlış anlaşılmasına sebep olur. Sevdiği insan söz konusu olunca aklı başında olmaz her kesten çok paniklemeye başlar.

Böyle durumlarda mantıksız olurlar. Bunun yanında hem de etraflarındakileri qıcık ederler. Bir insana kolay ilgi duysa da çok zor bağlanır. Eğer karşısındaki ona bir adım atmışsa akrepler ona 5 adım atar. Samimi, güler yüzlüdürler ve her kese çabuk inanırlar. Ama güveni bir kere gitti mi geri gelmez.

 Başak  – Burçlar 2017

Şimdi geldik kaprisleriyle tanınan Başaklara. Evet biraz Başaklar biraz kaprisli ama sabırlı olup dediklerini yaparsanız yumuşamaya başlarlar. Başaklar aşırı hassas bir ruha sahip olduklarından her kelimeniz onu incite bilir bu yüzden de onlarla konuşurken sözlerinizi seçip konuşmalısınız. Bide en kütü huyları da bir karar verememesi. Evet dedikleri şeylere saatler sonra hayır diye bilir yani fikirleri çabuk deyişir ve ne istediklerini bir türlü bilmezler. Bu arada Başaklar yemekle arası iyi olan burçlardandır.

 Terazi  – Burçlar 2017

Şimdi geçelim Terazilere. Teraziler burç isimlerinde de görüldüğü ölçüp biçmekte üstlerine yoktur. Bir işi yapmazdan önce defalarla düşünür ölçüp biçer ve kendileri için en iyi kararı vermeye çalışırlar. İşlerinde de gayet başarılı olurlar ve yardımseverlikleri ile bilinirler. Şansları da her zaman yaver gider. Bir şeyi istiyorsa o mutlaka olur diye bilirim.

 >  Evet ben bu gün senle hem kendi tecrübelerime baş vurdum hemde araştırmalarım sonucu bir şeyler öğrenip sana sundum umarım senin için yararlı olmuştur. Bir sorun olursa yorum yaparak bana bildire bilirsin.

 !  Okuduğun bu yazı misafir yazar tarafından yazılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin