Facebook Beğeni ve Takipçi Arttırma – Doğal ve Hızlı

Facebook Beğeni ve Takipçi Arttırma

Bildiğin gibi Facebook artık dünya üzerinden çocuklardan yaşlılara kadar her kesin bildiği ve kullandığı bir sosyal platform halini aldı. Bazıları bu platformdan arkadaş ediniyor, bazıları kendi işi için sayfa oluşturuyor, bazıları da haberleri okuyor.

Bunların ortak bir yanı ise büyük bir kitleye ulaşmak. Facebook beğeni ve takipçi arttırma isteği bazı insanlarda hastalık halini almışken bazıları ise bunu işi insanlara tanıtım yapmak için yapıyor.

Eminim internet üzerinden araştırma yaparken beğeni ve takipçi arttırmak için hileler ve buna benzer siteler görmüşsündür. Bu yöntemler bazen işe yarasa da çoğu zaman neredeyse hiç bir zaman işe yaramıyor.

Addmefast, Eeasyhits4u gibi bir çok site mevcut ve neredeyse hepsi aynı mantıkla çalışmakta. Sen birilerinin sosyal platform hesapları için beğeni, takip gibi işlemler yapıyorsun ve bu siteler sana puan veriyor. Daha sonrasındaysa sen bu puanlarla hesabına takipçi alıyorsun. Kısacası karşılıklı takipleşme, beğeni işlemlerinin daha garantili hali. Puan aslında para işini görüyor.

Bu yöntem kolay evet ama tabii ki eksi yanları çok. Örnek veriyorum Facebook sayfan var ve sen takipçi topluyorsun Addmefast gibi sitelerden takipçi topladın. Peki bu takipçiler Türk mü? Bu takipçilerden 100 tanesinden sadece en fazla 3-4 tanesi Türk olur. Bu da senin işine yaramaz.

Yani genel olarak her ülkeden ve her dilden insanı takipçi yapıyorsun. Sonuç ne peki? Hiçbir şey. Çünkü takipçilerin senin Facebook sayfanın dilini bilmedikten sonra sana ne gibi yararı dokunur? Bu takip ne kadar sürer?. Bunları yazımın devamında detaylı şekilde anlatacağım. Bu yüzden de geçelim biraz daha zamanını alacak ama çok hızlı ve tam şekilde verim alacağın yönteme.

 Sahte profil yöntemi  – Facebook Beğeni ve Takipçi Arttırma

Facebook Beğeni ve Takipçi ArttırmaÖncelikle söylemek isterim ki vereceğim örnekler ve anlatımlar daha çok Türkçe sitelere için geçerlidir. Ama yabancı bir Facebook sayfan varsa da, söylediğim bu yöntemi kullanman senin için çok verimli ve yararlı olacaktır. Buna tam şekilde emin ola bilirsin.

Eğer Facebook sayfası Türkçe bir sayfa ise takip edenlerin ve beğenenlerin Türk olması mutlaka gereklidir. Söylediğim gibi takipçileri puanla alırsan bunu yapamazsın yapsan da istediğin sayıya 1-2 yıl gibi sürede ulaşırsın. Çünkü genelde puan sistemi ile çalışan yabancı sitelerde Türkler az olur.

Bu yüzden bizde Facebook üzerinden yeni bir Türk profili oluşturacağız. Peki neden? Bu sistem nasıl çalışacak?

Bildiğin gibi dünya ve haliyle ülkemizde kız olmak zor. Kız olduğun halde sosyal medya kullanmak oldukça zor. Çünkü durmadan arkadaşlık ve takip istekleri geliyor. Biz de bunu kullanacağız.

En iyi profil türü olan ünlü Türk kadın profili oluşturarak arkadaşlık isteklerini bekleyeceğiz. Bekleyeceğiz diyorum çünkü gerçekten başka bir şey yapmana gerek yok. Çok hızlı şekilde günlük olarak arkadaşlık isteklerinin geldiğini göreceksin.

Kadın profili oluşturmak işlerimizi hızlandırmak için bizim için faydalı olacaktır. Kitlene göre  model erkek profili de oluştura bilirsin. Anlayacağın üzere model ve yakışıklı erkek profili daha fazla dikkat çeker. Ama ben yazıma kadın profili üzerinden örnek vererek devam edeceğim.

Örnek veriyorum kadın profilinde artık 2 günde 300-400 arkadaşın oldu. Peki bunun bizim Facebook sayfamız ile ne ilgisi var?

Facebook beğeni ve takipçi arttırma işleminde bu kadın profilini kullanacağız. Hızlı ve kısa zaman içinde topladığımız arkadaşlarımızı Facebook sayfamıza davet edeceğiz. Peki davet hangi oranda sonuç verecek?

Bunun cevabını vermeden önce bu profilin bir kadın profili olduğunu aklında yenile. Durum böyle olunca anlayacağın üzere takipçilerin büyük çoğunluluğu erkek olacak. Emin ol oluşturduğun sahte profil güzel bir model kadın yada yakışıklı bir erkek profili olduktan sonra sayfaya davet ettiğin sahte arkadaşların davetine uyacak.

Bu yöntemin tek eksi yanı Facebook’un bu durumu anlaması ve 3-4 gün içinde bu hesabı kapatması. İşte bu sebepten sana bir kaç öneri vereceğim ve hesap kapatılması ile hiç bir şey kaybetmeyeceksin. Geçelim söylediğim bu yöntem için vereceğim önerilere.

 1  İşlemler hızlı gitsin istiyorsan arkadaşlık isteği at. Arkadaşlık isteği dediğim sadece 15-10 istek. Fazlası yine Facebook Beğeni ve Takipçi ArttırmaFacebook tarafından hızlıca yakalanma sebebi olur.

 2  Eğer gelen isteklerin hepsini durmadan kabul edersen hesabın kısa süre içinde kapatılır ama yavaş yavaş kabul edersen biraz daha geç kapatılır. Benim önerim hızlıca kabul etmen. Çünkü hızlı kabul ettiğin zaman Facebook sayfanda beğeniler ve takiplerde hızla artar yani hızlı banlansan da bir şey kabul etmezsin.

 3  Her 4-5 saatten bir sahte hesaptaki arkadaşlarını sayfanı beğenmeye davet et. Neden? Çünkü Facebook hiç beklemediğin anda hesabını kapata bilir. Bu yüzden hiç bir şekilde kaybetmemek için 4-5 saatten bir mutlaka arkadaşlarını davet et. Tabii bu süreyi daha da kısaltırsan senin için daha iyi olur.

Evet söylediğim bu yöntemi kullanarak gerçekten çok verim alacağın kitle oluştura bilirsin. Şöyle düşün puanları toplayıp takipçi satın aldığın zaman neredeyse hepsi yabancı olacak ve eğer sen de Türkçe paylaşımlar yapıyorsan takipçilerin tam anlamıyla hiç bir işe yaramaz. Ama 2-3 tane sahte profil açarak söylediğim Facebook beğeni ve takipçi arttırma yöntemi ile tam şekilde istediğin kitleyi verimli şekilde toplaya bilirsin.

İkinci bir artısı ise oluşan takipçi kitlenin daimi olması. Yani eğer puanla takipçi satın alırsan bu takipçiler de senin gibi puanla takipçi satın alan kişiler olacak. Bu yüzden de belirli bir zamandan sonra takip etmeyi bırakacaklar ve zamanla takipçi sayının hızla azaldığını göreceksin.

Eğer siten Türkçe ise işin daha zor. Düşünsene Amerika’da yaşıyorsun ve Türkçe bilmiyorsun. Ama bir şekilde Türkçe paylaşımlar yapan bir sayfayı takip ettin. Daha sonra bu sayfa paylaşımlar yaparken hiçbir şey anlamadığını görüyorsun. Bu durumda takip etmeyi bırakmaz mısın? Tabii ki bırakırsın. Yani eğer puanla takipçi alırsan ve siten de Türkçe ise bu takipçilerinin takip etmeyi  bırakma hızını 2-3 kat arttıracaktır.

Bu yazım da bu kadardı. Denediğim ve olumlu sonuçlar aldığım bu yöntemlerle senin sonuç alacağını umuyorum.

Yorum “Facebook Beğeni ve Takipçi Arttırma – Doğal ve Hızlı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin