İnternet Download Manager Full Sürüm İndir

İnternet Download Manager Full Sürüm İndir

Senin de bildiğin gibi artık günümüzde internet olmazsa olmaz haline geldi. Bazılarımız interneti bir kitap gibi görüp kitap okur, bazılarıysa ücretsiz program ve oyun arşivi gibi görür. Gün içinde internet üzerinden büyüklü küçüklü dosya indiriyoruz. Bu dosyaları tarayıcı üzerinden indirdiğimizde internetinin hızı iyi değilse bir hayli zaman alıyor. Bu gün, bu yazımı okuduğuna göre seninde önemini bildiğin İnternet Download Manager'in full sürümünü hiç bir program yada etkinleştirme kodu kullanmadan nasıl elde edebileceğimizi anlatacağım. Bu işlem çok kolay çünkü yapman gereken sadece indireceğin İnternet Download Manager kurulum dosyasını kurmak olacak. Ek olarak hiç bir işlem yapmaya gerek yok. Çünkü tüm herşey zaten bu kurulum dosyasının içine gömülü şekilde.

İnternet Download Manager full sürüm indir – İndirme aşaması

1. İlk olarak buraya tıklayarak rar dosyasını indiriyorsun.

2. Daha sonra her hangi bir sıkıştırma programı ile rar dosyasını her hangi bir yere çıkarıyorsun.( Önerim Winrar. İndirirken kaç bir olduğuna dikkat et)

3. Artık exe uzatılı kurulum dosyasını bulduysan kuruluma başlayalım.

Kurulum aşaması – İnternet Download Manager full sürüm indir

1. Exe uzantılı kurulum dosyamıza tıklıyoruz ve kurulumu başlatıyoruz. Karşımıza ilk önce resimdeki gibi pencere çıkacak bu pencerede ilk önce ismimizi yazıp "ok" dedikten sonra soyismimizi yazarak yeniden "ok" diyoruz.

İnternet Download Manager Full Sürüm İndir

2. Daha sonra karşımıza çıkan pencereyi "İleri" diyerek geçiyoruz.

3. Karşımıza lisans anlaşması çıkıyor ve "Lisans anlaşmasındaki şartları kabul ediyorum" yazısının önüne tik koyarak "İleri" diyoruz.İnternet Download Manager Full Sürüm İndir

4. Karşımıza çıkan pencerede "İleri" diyoruz.

5.  Karşımıza çıkan pencerede "İleri" diyoruz.

6.  Nihayet karşımıza çıkan pencerede resimden gördüğün gibi "Bitir" diyerek kurulumu tamamlıyoruz.

İnternet Download Manager Full Sürüm İndir

İşlem bu kadar. Kurduğumuz bu İnternet Download Manager tam olarak lisanslı ve istediğin kadar kullana bilirsin. Bu yazım da bu kadardı. İşine yaradığını düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin