İnternetten Para Kazanma – Çok Zor Olan Gerçekler

internetten para kazanma

İnternetten para kazanma belkide Google üzerinde en çok aranan konulardan biri. Bunun sebebini çok düşündüm ve tek açıklaması olduğu anladım. İnsanlar kolay iş üzerinden para kazanmayı seviyor yani insanların elinde olsa evinden bile çıkmadan 1-2 saat içinde milyonlar kazanmayı isterler. Tabii ki, bu mümkün değil. Biliyorum aklına Youtuberler geldi ama inan bana onlar günlerinin en az 6-7 saatini bu işe harcıyorlar ve ayrıca gün içinde bu kadar kazanmıyorlar.

İnternetten Para Kazanma – İnsanların işsizlik sebebi

Bu konuda insanların bilinçlenmesi gerek. Çünkü bu bir çok insanın işsiz kalmasına bile sebep ola biliyor. Sebebi ise insanların bu kolay yoldan para kazanmasalar bile ayrılamamaları. İnternet üzerinden para kazanan çok insan var evet ama sen evden oturup bir gün içinde 50-100 lira kazanmaya çalışırsan tabii ki, sonuç vermez. Bu işi yapacaksan ilk önce çok az miktarlar kazanmaya başlayacağını söylemeliyim. Çok az miktar derken 1 gün içinde 5-10 liradan bahsetmiyorum 10-70 kuruştan bahsediyorum. Her iş gibi bu iş büyüyecek ve zaman geçtikten sonra kazanacağın miktar artmaya başlayacak.

Çok sabırlı olursan kazanırsın – İnternetten Para Kazanma

Her iş gibi bu işte sabır gerektiriyor. Çok sabırlı olmalısın çünkü bu işin kolaylığı bilgisayar başından para kazanmaksa zor yanı da sabır. internetten para kazanmaEğer bu işe belirli bir miktar para yatırmayacaksan (belirli miktar derken minimum 50$ kastediyorum). Çünkü para yatırmadığın taktirde durum değişiyor. Para yatırmadan işe başladığın taktirde yatıracağın parayı kendin kazanmalısın. Yani 50$ yatırarak işe ortadan başlayacaksın. Ama para yatırmazsan bu 50$ doları internetten çok ama çok sabırlı olarak toplamalı ve bunu yaparsan  işin çok zor olan kısmını atlatacaksın. Yani gördüğün gibi internetten para kazanma o kadar kolay değil.

Kazanmanın Yolları – İnternetten Para Kazanma

Reklam izleme, uygulama indirme, sitelerin reklamını izletme, sitelerin hitini arttırma, sosyal medyalarda beğenme, paylaşma gibi bir çok yöntem var ve sen bunlardan para kazanmayı uzun vadeli düşünüyorsan daima çalışmalısın. Yani kısacası bir gün bile çalışmazsan o günün parasını alamazsın. Yani para için durmadan çalışmalısın. Diğer bir seçenekse senin para için çalışman ama daha sonra paranını senin için çalışması. Yani eğer bir site oluşturursan belirli seviyeye getirip reklamlar yayınladıktan sonra artık para kazanmaya başlayacaksın. Bu süreçten sonra gün içinde sadece 1-2 makale paylaşman yeterli olacak. Daha sonra eğer 1 hafta boyunca sitene yazı eklemesen bile yine kazanacaksın. Çünkü insanlar sitene giriş yapacak. YouTube'dan para kazanma da aynı şekilde. Videolarını belirli bir süre çalışarak arttırır ve kanalını geliştirirsen bir süre sonra 1 hafta boyunca video paylaşmasan bile videolarını hala izlendiğini göreceksin. Bu iki yolu sana tavsiye ederim. Uzun bir süre zorluklar çekeceksin ama çok iyi bir şekilde uğraşırsan ve yine sabırlı olursan iyi sonuçlar alacaksın. Tüm bu işlerin ortak noktası sabır. İnternetten para kazanma en başta sabır ister başka türlü mümkün değil inan bana.

Yorum “İnternetten Para Kazanma – Çok Zor Olan Gerçekler

  1. epitelyum.com En iyi kazanma siyesi epitelyum mutlaka katılın bir aydır kullanıyorum gayet güzel bir site anında ödeme yapılıyor ve türk şirketi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin