İPhone mu Samsung mu? – Seçimini Yap

İPhone mu Samsung mu?

İPhone mu Samsung mu? – Büyük soru

Eminim bu soru bir çoğumuzun aklını karıştırmıştır. Çünkü gerçekten seçim yapmak zor eğer gerçekten teknoloji dünyasının içinde değilseniz. Bu iki markanın geçmişe dayanan anlaşmazlığı var ve bence zaten böylede olması gerek. Böyle düşünmemin sebebi yeni çıkan modeller. Çünkü eğer bu iki firma en baştan piyasada lider olmak üzerine yarışmasaydılar şimdi büyük ihtimal gerçekten çoğumuzun beğendiyi  bu tasarımları göremezdik. Eğer sende İPhone mu Samsung mu? sorusunu kedine soruyorsan ve cevap vermekte zorlanıyorsan sorunun şimdi çözülecek.

Kendi  tecrübelerim ve gördüklerim – İPhone mu Samsung mu?

1.  İnsanların gözündeki değer – İPhone çok daha önde

2. Tasarım – Samsung daha iyi (Edge modelleri ve sonrası. Tabii ki, bu şahsi fikrim. Zevkler tartışılmaz)

3. Teknik güç: Açık arayla Samsung çok  iyi

4. Kullanım kolaylığı: Kesinlikle İPhone iyi

5. Takılma sorunu: Böyle bir söz vardır iphone hiç bir zaman takılmaz. Kesinlikle yanlış! Takılma yapar ama çok az( tabii ki, çok eski bir İPhone'da en yeni ios kullanmayı saymıyorum). Ama Samsung daha çok takılma yapar bunun sebebiyse kesinlikle teknik değil tamamen arayüzle alakalı.

6. Sıkılma: Tabii ki, Samsung android işletim sistemi kullandığı için çok daha merak uyandırıcı ve daha çok özelleştirme sunuyor. İPhone'da bildiğimiz üzere özelleştirme şansımız o kadar çok değil. Genellikle kısa zamanda İPhone kullanıcıları telefondan sıkılır.

İPhone mu Samsung mu?

İPhone kullanıcısı olarak fikrim – İPhone mu Samsung mu?

Evet şimdi ben İPhone kullanıcısı olarak şahsi fikrimi paylaşmak istiyorum. İPhone kullanımı gereçekten kolay ve arayüz gerçekten çok akıcı. Takılma olur ama öyle az olur ki, insanın gözüne bile batmaz. Ama tabii ki, İPhone'a verdiğim para nedeniyle kazıklandığımı hiss ediyorum. Çünkü gerçekten teknik bakımdan diğer rakiplerinden çok geride kalıyor. Tasarıma gelince Samsung tasarımını daha çok beğeniyorum ama yalnızca Edge modelleri ve sonrası. Çünkü Samsung benim düşünceme göre Edge modellerine kadar çok benzer tasarımlar sergiledi. Ama edge modelleri piyasaya çıktığı zaman her kes beğendi. Aynı sorun aslında Apple'da da var.Tasarımda köklü bir değişiklik göremiyorum sanki. Ama biliyorum ki, heves edip Samsung alırsam pişman olucam. Çünkü Samsung'un arayüzünde donma değilde genel bir takılma, yavaşlık var ve ben bu durumdan gerçekten nefret ediyorum. Bu kadar. Senin için İPhone mu Samsung mu? sorusuna iyi bir cevap olduğunu umuyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin