Microsoft Office 2013 İndirme ve Etkinleştirme – 64 ve 32 bit

Office 2013 indirme ve etkinleştirme

Birçoğumuz bilgisayarında Windows işletim sistemi kullanmakta. Bize sonsuz sayıda özellik sunan Microsoft şirketi Office program paketiyle de yılladır kullanıcılarının ihtiyacını karşılıyor. Bu günkü konumuz Microsoft şirketinin kullanıma sunduğu Office 2013 indirme ve etkinleştirme işlemini yapacağız. Bu işlem gerçekten çok kolay. Yapacağımız bu işlem sonucunda tamamen lisanslı bir Office 2013 sürümüne sahip olacaksın. Çok uzatmadan yapacağımız işlemlere geçelim.

Microsoft Office 2013 indirme ve etkinleştirme – İndirme aşaması

1. İlk önce buraya tıklayarak Office 2013 iso dosyasını indir.

2. Daha sonra iso uzantılı kurulum dosyasını rar dosyası içinden çıkar.( Çıkarma işlemi için Winrar programını kullana bilirsin: Winrar indir)

Kurulum aşaması – Microsoft Office 2013 indirme ve etkinleştirme

Bu aşamayı adım adım anlatmak istemedim çünkü zaten kolay ve her kes yapa bilir. Sıradan bir program kurulumu gibi. Kurulum bittikten sonra her hangi bir dosya açtığında Office çalışacak ama tabii ki, bir süreliğine. Bu yüzden hemen sonrasında Microsoft Office 2013 etkinleştirme işlemi yapmamız gerek.

NOT: İso dosyasını çalıştırdığında bilgisayarın bu dosyayı bir dvd gibi görür. Office 2013 dvd gibi görünen bu disk üzerinde sağ tık yap ve çıkar yazısını tıkla. Bu kadar.

Etkinleştirme – Microsoft Office 2013 indirme ve etkinleştirme

Office 2013 indirme ve etkinleştirme1. Bu işlemi yapmak için buraya tıklayarak programı indir.

2. Kurulum işlemini yine aynı şekilde yapacaksın.

3Kurulum işlemi bittikten sora başlat'a kmspico yazarak arat ve programı çalıştır. 

4. Programı çalıştırdıktan sonra kırmızı butona tıkla "Progress Complete" sesini duyduğun an işlem bitmiştir.

5. Bilgisayarını yeniden başlat ve kmspico programını kaldır.

NOT: Bu işlemleri yaparken antivirüs yazılımın varsa devre dışı burak. Çünkü bu dosyada tehlike oluştura bilecek dosya mevcut. Bu yüzden yeniden başlatma sonrası programı kaldırıyoruz ve daha sonrasında antivirüs ile bilgisayarı taratıyoruz. (Tüm antivirüsler, Windows Defender dahil hepsi bu dosyayı bulabiliyor zaten). Kurulum aşamasında bilgisayarına hiçbir şekilde zarar gelmeyecek buna emin ola bilirsin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin