Nero 7 Ultra Edition Türkçe İndir ve Kur – Detaylı

Nero 7 Ultra Edition

Hepimiz gün içinde bir çok dosya indirip istediğimiz çeşitli yerlere götürüyoruz yada yedek alma gibi işlemler yapıyoruz. Bunun için bir çok yöntem mevcut. Usb, dvd, mail, cloud, bunlardan sadece birkaçı. Bazen bu işlemi bu yöntemlerle yapamıyoruz ve cd/dvd kullanıyoruz. Bu yazımı okuduğuna göre büyük ihtimal senin de ismini duyduğun, Nero 7 Ultra Edition nasıl indirilir ve kurulur resimli ve detaylı şekilde anlatacağım. Bu işlemi yapmak çok kolay çünkü sıradan kurulum dosyaları gibi kuruluyor. Şimdiye kadar her hangi bir kurulum yapmadıysan bile bu senin için sorun değil çünkü anlatımımı resimli yaptım.

NOT: Program tamamen Türkçedir.

Nero 7 Ultra Edition Türkçe indir ve kur – Bu program ne işe yarıyor?

Bu kısmı zaten biliyorsan indirme kısmına geçe bilirsin. Bu program sayesinde her hangi bir dosya, müzik, film gibi istediğin her türlü dosyayı cd/dvd üzerine yazdıra bilirsin. Bu çok kolay zaten programı çalıştırdığında direk karşına çıkanlardan anlaya bilirsin.

İndirme aşaması – Nero 7 Ultra Edition Türkçe indir ve kur

İndirme aşaması çok kolay zaten verdiğim link sayesinde sorunsuz indireceksin.

1. Buraya tıklayarak programı indir.

2. Her hangi bir sıkıştırma programı ile bunu yapa bilirsin. (Önerim Winrar)

3. Çıkardığın kurulum dosyasına çıft tıklayarak kurulumu başlat. Evet şimdi Kurulum aşamasına geçelim.

Kurulum aşaması – Nero 7 Ultra Edition Türkçe indir ve kur

İlk önce sıkıştırarak çıkardığın kurulum dosyasını çalıştır ve kurulum işlemine başlayalım. Bu senin için çok kolay olacak. Tüm adımları resimli şekilde anlatacağım.

1. Kurulum dosyasını çalıştırdığımızda karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacak dolmasını bekle. Bu aşama zaten kısa sürecek.

Nero 7 Ultra Edition

2. Bu ekranın dolmasını bekle. Bir önceki adıma baktığımızda  biraz uzun sürecek.

Nero 7 Ultra Edition

3. Sıkıştırarak çıkardığın kurulum dosyasının yanında birde txt uzantılı metin dosyası var. Bu metin dosyası içerisinde seri numarası var ve sen bu seri numarasını resimden de gördüğün gibi benim söylediğim yere kopyalıyorsun. "İleri" butonuna tıklayarak kurulumu devam ettir.

Nero 7 Ultra Edition

4. Bu kurulum penceresinde  benim tavsiyem "Genel" seçeneğini seçmen. Ama eğer istersen "Özel" seçeneğini seçerek tüm programları kurmayada bilirsin. Ama benim düşüncemi sorarsan birinci seçeneği seçmen daha iyi olur.

Nero 7 Ultra Edition

5. Bu pencereyi "İleri" diyerek geçe bilirsin.

6

6. Karşımıza çıkan bu pencereden ileri diyerek kurulumu başlatalım.

7

7. Kurulum bittiğinde  "Bitti" yazısını göreceksin ve üzerine tıkladığında Nero 7 Ultra Edition kurulumu tamamlanacak.

Nero 7 Ultra Edition indirme ve kurma işlemlerini başarıyla tamamladık. Artık istediğin gibi tüm dosyalarını cd/dvd üzerine yazdıra bilirsin. İndirme ve kurulum işlemi bu kadardı. Artık istediğin işlemleri yapa bilirsin. Hiç bir sorun çıkmayacağına inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin