Windows Movie Maker İndir ve Kur- Windows 7, 8 , 8.1,10

Windows Movie Maker İndir ve Kur

Bu gün sizlerle birçoğumuzun tanıdığı bu yazımı okuduğuna göre senin de tanıdığın Windows Movie Maker nasıl indirilir ve kurulur onu anlatacağım. İndirmesi ve kurulumu zaten çok kolay. Yapman gereken sadece söyleyeceğim adımları takip etmek.

İlk önce onu belirtmek isterim ki, bizim amacımız Movie Maker kurmak olsa da bu kurulum esnasında bize aşağıdaki bu programları yükleme şansıda veriyor.

Programlar:

1. Microsoft SkyDrive

2. Mail

3. Writer

4. Messenger

5. Photo Gallery and Movie Maker

Kurulum aşamasında bu programları ister toplu şekilde istersekte istediğimizi seçip kurulumunu yapa biliriz. O zaman indirme ve kurulum aşamalarına geçelim.

Windows Movie Maker indir ve kur- İndirme aşaması

Buraya tıklayarak kurulum dosyasını indir. Zaten dosya boyutuda çok küçük sadece 1.8 mb . Movie Maker kurulum dosyasını indirdikten sonra şimdi kurulum işlemine geçelim.

Kurulum aşaması – Windows Movie Maker indir ve kur

1. Kurulum dosyasını çalıştır.

2. Karşına çıkacak pencereden eğer tüm programların yüklenmesini istiyorsan birinci seçeneği, sadece seçtiklerinin yüklenmesini istiyorsan ikinci seçeneği seç.

Windows Movie Maker İndir ve Kur

3. Birinci seçeneği seçtiysen devam et ve daha onrasında kurulum başlayacak.

İkinci seçeneği seçtiysen karşına çıkacak ekrandan istediğini seç . Tabii bizim amacımız Windows Movie Maker indirmek ve kurmak olduğu için "Fotograf Gelerisi ve Movie Maker" seçeneğini seçmen şart. Seçimi yaptıktan sonra devam ederek kurulum işlemini başlata bilirsin.

Windows Movie Maker İndir ve Kur

4. İşlem bittiği zaman "Bitti" yazısını göreceksin. İşlem bu kadar. 

Eğer sende benim gibi Windows 10 gallery uygulamasının yavaşlığından şikayetçiysen bu kurulum sayesinde diğer Windows sürümlerinde gördüğümüz  ve çok hızlı olan gallery uygulamasını kullana bilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin