Youtube Video Mp3 Dönüştürücü – 2 Farklı Yöntem

YouTube video mp3 dönüştürücü

Hepimiz artık gün içinde sıklıkla YouTube kullanıyoruz. Bazılarımız film seyreder, bazılarımız müzik dinler, bazılarımız farklı bilgiler öğrenir. YouTube üzerinde neredeyse tüm şarkıcıların kanalları var ve resmi olarak müzikleri bu kanallarda paylaşılıyor. Buradan müzik dinliyoruz ama internet olmadığı zamanlarda bu müzikleri YouTube üzerinden orjinal şekilde indirerek dinlemek çok daha iyi olur. YouTube video mp3 dönüştürücü siteler ve programlar mevcut. Bunlar tabii ki, hem bilgisayar hemde telefon üzerinden yapılabiliyor. Ama ben bu yazımda sadece bilgisayar üzerinden anlatacağım. Bu işlemi yapmak yani  YouTube video mp3 dönüştürücü siteler kullanarak mp3 dosyasını indirmek için iki yöntem var.

YouTube video mp3 dönüştürücü – İki farklı dönüştürme yöntemi

1. Youtube-mp3.org sitesi

2. Ummy Video Downloader – İndir

Site ile çevirme işlemi gerçekleştirdiğinde çok kolay oluyor. Eğer sadece çevirme işlemi yapacaksan. Yani bu site başka hiç bir işlem yapmıyor. Ama Ummy Video Downloader kullanırsan hem videoları video şeklinde istediğin çözünürlükte hemde mp3 formatında indire bilirsin.

Kullanımları nasıl? – YouTube video mp3 dönüştürücü

Youtube-mp3.org sitesi

Bu sitenin kullanımı aslında çok kolay. Sadece yapman gereken siteye giriş yapmak ve karşına çıkacak olan kutucuğa çevirmek istediğin videonun linkini eklemek ve "Videoyu dönüştür" butonuna tıklamak. Çeviri işlemi tamamlandıktan sonra "Download" butonuna tıklamak. Resimli anlatım yapmaya gerek duymadım çünkü zaten bu işlem kolay. Benim fikrimi sorarsan en kolay YouTube video mp3 dönüştürücü zaten bu.

Ummy Video Downloader

Programın kurulumunu anlatmama gerek yok çünkü kurulumu sıradan programlar gibi kolay.

1. Resimden de görüldüğü gibi programı ilk açtığımızda karşımızda bulunacak kutucuğa linkimizi kopyalıyoruz ve otomatik videonu bulmasını bekliyoruz.

YouTube video mp3 dönüştürücü

2. Video bulunduktan sonra resimdeki gibi bir görüntü oluşacak. Resimdeki görüntü link kopyalandıktan sonraki hali. Kırmızı ile işaretlediğim yerden indirmek istediğin dosyanın formatını ve çözünürlüğünü seçiyorsun.

3. "Download" butonuna tıklayarak istediğin dosyayı artık indire bilirsin.

Bir çok indirme seçeneği mevcut istediğini indire bilirsin.  Aşağıda örnek olarak verdiğim resimden de bunu rahat bir şekilde göre bilirsin. Zaten bu programın en iyi özelliğide bu.

YouTube video mp3 dönüştürücü

Program tamamen ücretsiz ve iyi bir şekilde çalışıyor. Zaten sen program açıkken linki kopyaladığında program otomatik olarak kendine ekliyor ve bulmaya başlıyor. Ama yinede sırf YouTube video mp3 dönüştürücü arıyorsan birinci seçenek daha iyi. Ama başka formatlarda indirme işlemi de yapacaksan ikinci seçeneği kullanman gerek.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Share
Tweet
+1
Share
Pin